Střechy ZAKO

Střechy ZAKO TC s.r.o.

Střechy ZAKO s.r.o.

Střešní krytiny

Bramac střecha

Betonové tašky

Betonové střešní tašky Bramac jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin: písku, vody, portlandského cementu a pigmentů oxidu železa. Povrchová úprava betonových tašek zahrnuje širokou nabídku od přírodního povrchu, přes standardní dvojitou povrchovou úpravu, povrch s ochrannou vrstvou Protectoru až po STAR, který představuje novou technologii výroby střešních tašek. Je tedy možné volit povrch od hrubé struktury (model Montero) až po ideálně hladký povrch (model Classic STAR). Široká škála barev a rozmanitost profilů tašek uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Výhody betonových střešní tašek Bramac: extrémní pevnost, ekologická výroba, redukce nákladů při pokládce střechy, povrchová úprava Protector, technologie STAR, ochrana proti hluku, nadstandardní záruky.

Bramac střecha

Keramické tašky

Keramické (pálené) střešní tašky Bramac jsou symbolem pro krásu a přirozenost. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a propůjčují vašemu domovu klasický šarm, dojem přírodního tepla a jistoty. Bohatý výběr z typů a barev vtisknou střeše jedinečný charakter. Ten, pro koho jsou důležité jistota a bezpečí, jedinečnost a krása, se rozhodne pro (pálené) keramické střešní tašky Bramac. Je to volba tradice, nejstaršího stavebního produktu, který je vyráběn nejmodernější technologií. Výhody keramických střešních tašek Bramac: tradice prověřeného materiálu, krása a přirozenost, ekologická výroba, nadstandardní záruky.

Tondach strecha

Tondach střecha na celý život

TONDACH jako jediný výrobce pálených tašek v ČR vyrábí široký sortiment pálených střešních tašek s 33letou zárukou, které jsou vhodné jak pro novostavby tak pro rekonstrukci.

Navíc vyrábí a dodává komplexní střešní systém včetně potřebných doplňků.

Kromě výroby pálených střešních tašek se TONDACH specializuje také na výrobu keramických střešních doplňků a pálených cihel Keratherm v provedení P+D i B (broušené).

Široký sortiment

Svým zákazníkům TONDACH nabízí velký výběr z vysoce kvalitních a odolných pálených střešních tašek v rozličných povrchových úpravách a mnoha barevných variantách.

Kromě výroby pálených střešních tašek se TONDACH specializuje také na výrobu a dodávku keramických i nekeramických střešních doplňků a pálených cihel Keratherm v provedení P+D i B (broušené).

Kvalita na prvním místě

Životnost pálených tašek dokázaná studiemi a dochovanými střešními taškami činí až 100 let.

Pod přísným dohledem odborníků probíhá celý výrobní postup od těžby hlíny po expedici.

Společnost TONDACH si je vědoma výjimečné kvality svých výrobků, a proto poskytuje nejdelší záruku na základní střešní tašky vyráběné v ČR, a to 33 let.

Praktičnost a elegance v jednom

Betonová střešní krytina KMB BETA je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KM BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. Tašky se vyrábí v několika barevných odstínech, a třech povrchových úpravách, ze kterých si každý zákazník může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby

Povrchové úpravy

  • Elegant - dvojitý akrylátový nástřik
  • Briliant - speciální dvojitý nástřik s leskem
  • Standard - probarvený beton bez povrchové úpravy
  • Efekt - s povrchovou úpravou trojitého akrylátového nástřiku vytvářející barevný efekt

Dodává se ve lhůtě 30 dnů ode dne potvrzení objednávky. Kombinace barev: višňová, černá. Společnost KM Beta nabízí 30 – ti letou záruku na kvalitu materiálu, pevnost, mrazuvzdornost a neprosákavost betonových tašek KM Beta a KM Klasik.

ruukki strecha

Ruukki s vámi vydrží

Prvotřídní ocelové střechy od společnosti Ruukki chrání domovy již přes 50 let. Mají nespornou trvanlivost a kvalitu. V široké nabídce barev a stylů jistě najdete dokonalou volbu pro váš dům bez ohledu na to, zda se jedná o moderní, tradiční nebo zcela unikátní stavbu.

ruukki strecha

Povrchové úpravy

Střešní krytiny se dělí do třech různých kategorií: krytiny se stojatými drážkami připomínající tradiční falcované krytiny (se skrytým zámkem), krytiny ve tvaru taškových krytin a trapézové plechy.

Extrémně pevná a odolná střešní krytina

Lehké střešní krytiny Lindab splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s výraznou, nebo naopak nenápadnou vlnou. Dávají tak střeše dokonalý vzhled a majiteli možnost zvolit střešní krytinu ve stylu a barvě korespondující s dalšími stavebními prvky.
Charakteristickou vlastností krytin Lindab je snadná a rychlá montáž, dlouhá životnost a minimální údržba.

Lehká střecha s tradicí

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Střešní krytiny SATJAM dokonce získaly v roce 2004 (jako první v ČR) ocenění kvality Czech Made.

isola strecha

Pevná ocelová střecha

Spojením vysoké pevnosti s nízkou hmotností poskytuje ocelová střešní taška Isola Powertekk jedinečné výhody při použití na střeše. Tvar a povrch z drceného kamene dává tašce Powertekk vzhled klasické střešní tašky. Powertekk je proto velice vhodný pro použití jak na novostavby, tak i na rekonstrukce starých střech.

isola strecha

Spolehlivá střecha

Střešní šindele Isola s vložkou ze skelných vláken vytváří, po položení na pevné dřevěné bednění, funkční a spolehlivou střechu, která má životnost několik desetiletí. Kombinace kvalitní skelné vložky a silné vrstvy pružného asfaltu vytváří pevné a pružné šindele.